Telefon Numarası
03123110573
 

Hesabım

Üye Girişi / Üye Ol


Babamız Ahmet Başaran, Su tesisat taahhüt İşleri ile meşguldü… 1996 yılından itibaren Tesisat Kombi Montaj  mesleğine yoğunluk vererek, Kombi  yedek parça satışına hız verdik.

Ardabil Group Teknik Isı Sistemleri  Çatısı altında , sektörün öncü markalarına yetkili servis hizmeti sunarak başladığı faaliyetlerine bugün , kombi ,yedek parçalarının , ithalat , ihracat ve pazarlaması ile devam etmektedir. Bunun yanı sıra sektördeki iş ortaklarına , müşterilerimize uzman kadromuz ile teknik servis danışmanlık yapmaktayız.

Firmamız , kalite ve müşteri memnuniyetinden taviz vermeyen yapısıyla büyüme sürecini istikrarlı bir şekilde sürdürmektedir. Kaliteli ürün , en iyi hizmet , zamanında teslimat , uygun fiyat ve satış sonrası müşteri memnuniyeti firma genel prensipleri olarak değişmez ilkeler haline getirilmiş olup bu da sektörün en önemli firmaları arasında yer almamızı sağlamıştır.

Geçmişten günümüze taşıdığımız deneyimlerimiz, genç ve dinamik kadromuzla , önümüzdeki yıllarda da sektörün lider firmalarından  biri olarak karşınızda kalmayı  bir görev olarak  kabul etmekteyiz.

 

 

whatsapp
Merhaba Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?
whatsapp
Merhaba Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?